Sponzorsky se podíleli / Sponsors :

Všem sponzorů, kteří přispěli na uspořádání této výstavy, věcné ceny vítězům a mediální podporu, patří náš DÍK !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------

 Kupčíková Ilona, chov. stanice JRO Corsairey Casch, Czech Republic, Pěček Radovan & Maierová Lenka, Czech Republic, Paličková Marcela, chov. stanice JRO Moravia Tauri, Czech Republic, Jagoš Roman, Czech Republic, Milan Marek – firma MAJES, Maršíkov, Czech Republic, Huf František – firma CRISTAL, Velké Losiny, Czech Republic, Městský úřad Mohelnice, Czech Republic, Vepřek Lubomír – za krásné diplomy, Czech Republic, Regina Jodekeine, chov. stanice JRO Savitas, Latvia, Diane Sari, chov. stanice Sarisin´s, Netherland, Sergio Zavattaro, Italy, Michal Zelina, Czech Republic

 

Репортаж Евроюжак / reportáž Euro Youzhak  ZDE

 

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA JIHORUSKÝCH OVČÁKů / SPECIAL SHOW SRO 2008

 

Rozhodčí / Judge / die Richter : Petr ŘEHÁNEK (CZ)

male - baby cl.

1. CHICO WAHOP, 16.02.2008
     otec: KNYAZ SVET MOI  matka: CYNIJA SAVITAS
     chovatel: Tomasz Klimaszewski (Poland)
     ABSENT

female - baby cl.

2. ETOT BABETTE MORAVIA TAURI, 13.03.2008
     otec: BRAVEHEART BERENDEY BELYJ BOYAR  matka: AIRINNE SARAH MOR. TAURI
     chovatel: Marcela Paličková
     majitel: Niessnerová Lucie (Czech Republic)
     VN 1

3. EYSHA ROSSIA MORAVIA TAURI, 13.03.2008
     otec: BRAVEHEART BERENDEY BELYJ BOYAR  matka: AIRINNE SARAH MOR. TAURI
     chovatel: Marcela Paličková
     majitel: Zahrajová Kateřina (Czech Republic)
     VN 2

male - young cl.

4. BELYJ BOYAR MISHA, 06.08.2007
     otec: ATAMAN BELYJ BOYAR  matka: CARMEN SAVITAS
     chovatel: Piotr Rowinski
     majitel: Alu Sompio (Finland)
     EXC 2

5. SAPFIR BALANDIS, 21.06.2007
     otec: BELAJA VOROZHEJA LUTIK  matka: GLAŠA BALANDIS
     chovatel: N. Starodubceva
     majitel: M. Grineviča (Latvia)
     EXC 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ PES/BEST YOUNG MALE SPECIAL SHOW !!

female - young cl.

6. ARALIA SILVALEX, 16.05.2007
     otec: MIKOMSK YUKON  matka: AGLAJA RUSKÝ STANDART
     chovatel: Ostró Alexander
     majitel: Vári Hedvig (Hungary)


     EXC 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÁ FENA/BEST YOUNG FEMALE SPECIAL SHOW !!

7. DARJA DUSHENKA ADANI-ZARI, 08.05.2007
     otec: BELYJ VETER ZLAT  matka: ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI
     chovatel: Barbora Dostálová
     majitel: Leo Bosman+Diane Sari (Holand)
     VD

8. DEASY DELILAH ADANI-ZARI, 08.05.2007
     otec: BELYJ VETER ZLAT  matka: ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI
     chovatel: Barbora Dostálová
     majitel: Barbora Dostálová (Czech Republic)
     EXC 2

9. DEVITA YUZHANA ADANI-ZARI, 08.05.2007
     otec: BELYJ VETER ZLAT  matka: ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI
     chovatel: Barbora Dostálová
     majitel: Nikolaj Georgie Kolev (Bulgaria)
     EXC 3

10. INGLISILM FATAL BEAUTY ANASTASIA, 10.07.2007
       otec: BELAYA VOROZHEJA DOBRYNJA  matka: YEVUSHKA SVET MOI
       chovatel: Katrin Auser
       majitel: Greet Baert (Belgium)
       EXC 4

11. RUSSA, 20.03.2007
       otec: GOPAK  matka: BELAJA VOROZHEJA GRACIA
       chovatel: Tsukanova E.
       majitel: Cesnokov Irina (Germany)
       VD

male - intermedia cl.

12. BELYJ VETER GOSUDAR, 11.03.2007
       otec: GOPAK  matka: BELYJ VETER ZLATA
       chovatel: V. L. Vishnya
       majitel: Yuriy Kharson (Germany)
       EXC 1, CAC

female - intermedia cl.

13. JULITA SAVITAS, 21.07.2006
       otec: KURAZ BALANDIS  matka: FORTUNA TAURAPILIS
       chovatel: Regina Jodeikiene
       majitel: Renata Krolak (Poland)


       EXC 1, CAC

14. MERANOS GOLDA, 07.07.2006
       otec: INGLISILM IMPERIAL IWAN  matka: HOMPPAPEPUN FAZER
       chovatel: M-M Mero
       majitel: Terhi Anttila+Dick Strandell (Finland)
       EXC 2, res. CAC

male - open cl.

15. ALEXANDER ILIN, 12.06.2008
       otec: GRANATAS TAURAPILIS  matka: AKIMA NUBLAN
       chovatel: Ivana Linhartová
       majitel: Ivana Linhartová (Czech Republic)
       EXC 2, res. CAC

16. BAAL, 11.06.2008
       otec: BELAJA VOROZHEJA VOLAND  matka: SARISINS SNEZHNAIA TAINA
       chovatel: Sergio Zavattaro
       majitel: Chiacchera Gianpiero + Sergio Zavattaro (Italy)


       EXC 1, CAC

17. BAHIR DAR ADANI-ZARI, 07.11.2004
       otec: GARRI POTER IZ SVETLANINYCH GRIOZ  matka: DEASY DAKOTA C.C.
       chovatel: Barbora Dostálová
       majitel: Barbora Dostálová (Czech Republic)
       ABSENT

18. CARTIER D´ PASHA ADANI-ZARI, 22.04.2006
       otec: CHAKI CHUPUR CORSAIREY CASCH  matka: DEASY DAKOTA CORSAIREY C.
       chovatel: Barbora Dostálová
       majitel: Lenka Maierová + Pěček (Czech Republic)


       EXC 3

19. HOMPPAPEPUN KOZAK, 13.12.2003
       otec: SKIF  matka: HOMPPAPEPUN FILMSTAK
       chovatel: MINNA AVOKETO
       majitel: ANU SOMPIO (Finland)
       ABSENT

female - open cl.

20. ABIGAIL ILIN, 12.06.2005
       otec: GRANATAS TAURAPILIS  matka: AKIMA NUBLAN
       chovatel: Ivana Linhartová
       majitel: Jana Linková (Czech Republic)
       EXC

21. ASKANIA SKAZKA UDACHA BABAYAGA, 27.07.2003
       otec: ASKANIA SKAZKA POUCHKIN ORLIK  matka: A. S. RUSSKAYA-SHOUTKA
       chovatel: Sylvia Ponsk
       majitel: Marlene Laufen (Izrael)
       EXC 4

22. BELYJ VETER E-RA, 23.11.2005
       otec: USTIN  matka: BELYJ VETER MILASHA
       chovatel: Vishniya
       majitel: Repik Aleksey (Russia)
       EXC 2, res. CAC

23. BRAVEHEART BAYKERI BELYJ BOYAR, 03.03.2006
       otec: BELAJA VOROZHEJA VOLAND  matka: JARKA BALANDIS
       chovatel: Piotr Rowinski
       majitel: Diane Sari (Holand)


       EXC 1, CAC, VÍTĚZ SPEC. VÝSTAVY/WINNER SPECIAL SHOW FEMALE !!

24. COSACK CASSIOPEA BELYJ BOYAR, 18.02.2006
       otec: BELAJA VOROZHEJA VOLAND  matka: ASSOL LYUTAYA
       chovatel: Piotr Rowinski
       majitel: Anu Sompio (Finland)
       EXC

25. ZIMUSHKA-ZIMA SVET MOI YASNYJ, 31.08.2005
       otec: CHAMPION CATTO CORSAIREY CASCH  matka: BELYJ VETER TAINA
       chovatel: Sveta Kokonnena
       majitel: Sveta Kokonnena (Latvia)
       EXC 3

male - champion cl.

26. AENGUS BELYJ BOYAR, 31.12.2004
       otec: BELAJA VOROZHEJA VOLAND  matka: ASSOL LYUTAYA
       chovatel: Piotr Rowinski
       majitel: M. Martiner Do-Allo (Spain)
       EXC 3

27. CHAKI CHUPUR CORSAIREY CASCH, 22.04.2003
       otec: RIDŽ ARA  matka: ANNE-MAREE CORSAIREY CASCH
       chovatel: Ilona Kupčíková
       majitel: Radovan Pěček (Czech Republic)


       EXC 1, CAC, VÍTĚZ SPEC. VÝSTAVY/ WINNER SPECIAL SHOW, BOB !!!!!!

28. CHAMPION CATTO CORSAIREY CASCH, 22.04.2003
       otec: RIDŽ ARA  matka: ANNE-MAREE CORSAIREY CASCH
       chovatel: Ilona Kupčíková
       majitel: Ilona Kupčíková (Czech Republic)
       EXC

29. KNYAZ SVET MOI, 17.07.2004
       otec: RIDŽ ARA  matka: BELYJ VETER TAINA
       chovatel: Sveta Kokonnena
       majitel: Tomasz Klimaszewski (Poland)
       EXC 2, res. CAC

30. MUSKAT LYUTIY, 28.11.2003
       otec: KUMIR LYUTIY  matka: SNEZHKA LUTAYA
       chovatel: Novikov D. A.
       majitel: Kupčíková Ilona+Roman Jagoš (Czech Republic)
       EXC 4

female - champion cl.

31. AKIMA NUBLAN, 10.12.2000
       otec: ARÓN CERTYCLÓW  matka: CITA DORTÝN HAF-NEJ
       chovatel: Blanka Nucová
       majitel: Ivana Linhartová (Czech Republic)
       EXC 3

32. ALINA, 13.11.2002
       otec: TOLSTOJ  matka: SARISINS SNEZHNAIA TAINA
       chovatel: Sergio Zavattaro
       majitel: Sergio Zavattaro (Italy)
       EXC

33. ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI, 07.07.2003
       otec: GERETT BOLIVAR C.C.  matka: DEASY DAKOTA C.C.
       chovatel: Barbora Dostálová
       majitel: Barbora Dostálová (Czech Republic)


EXC 1, CAC

34. CORA SAVITAS, 20.07.2004
       otec: BELYJ VETER MAKAR  matka: BELOSNEZKA SAVITAS
       chovatel: Regina Jodeikiene
       majitel: M. Grineviča (Latvia)
       EXC

35. SARISINS KOROVNICHA AYNA, 11.05.2004
       otec: KAPUCHINO LUTIY  matka: SARISINS YOUZHNAYA ZIMA
       chovatel: Diane Sari
       majitel: Diane Sari (Holand)
       EXC 2, res. CAC

36. YEZHEVIKA SVET MOI, 10.04.2003
       otec: RIDŽ ARA  matka: BELYI VETER TAINA
       chovatel: Sveta Kokonnena
       majitel: Sveta Kokonnena (Latvia)
       EXC 4

female - veteran cl.

37. AGRAFENA, 11.04.1999
       otec: KROSHKA BARIN  matka: CHARUSJA
       chovatel: M. Aleksandrova
       majitel: YURIY Kharson (Germany)
       EXC 3

38. AN SARAH Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE, 20.08.1999
       otec: ASIS STIX  matka: HOOCHI Z KORÁNU
       chovatel: Marcela Zátková
       majitel: Marcela Paličková (Czech Republic)
       EXC 2

39. DEASY DAKOTA CORSAIREY CASCH, 21.04.1998
       otec: ASIS STIX  matka: CORSAI CHERSON
       chovatel: Ilona Kupčíková
       majitel: Barbora Dostálová (Czech Republic)


       EXC 1

40. SARISINS SNEZHNAIA TAINA, 09.02.1999
       otec: SARISINS DEMON BIKREY  matka: DEBORAH TAURAPILIS
       chovatel: Diane Sari
       majitel: Sergio Zavattaro (Italy)

NEJLEPŠÍ PÁR / BEST PAR - (Knyaz Svet Moi + Julita Savitas) !!!!



NEJLEPŠÍ CHOVAT. SKUPINA - BEST GRUP - CORSAIREY CASCH (Chaki Chupur C.C., Champion Catto C.C., Deasy Dakota C.C.) !!!!

 

 

 

 

 
 

EURO YOUZHAK SHOW 2008

Rozhodčí / Judge / die Richter : Miroslav REHLICKI (PL)

 

EURO YOUZHAK SHOW 2008
rozhodčí / judge : Miroslaw Redlicki (PL)

male - baby cl.

1. CHICO WAHOP, 16.02.2008
     otec: KNYAZ SVET MOI  matka: CYNIJA SAVITAS
     chovatel: Tomasz Klimaszewski (Poland)
     ABSENT

female - baby cl.

2. ETOT BABETTE MORAVIA TAURI, 13.03.2008
     otec: BRAVEHEART BERENDEY BELYJ BOYAR  matka: AIRINNE SARAH MOR. TAURI
     chovatel: Marcela Paličková
     majitel: Niessnerová Lucie (Czech Republic)
     VN 1, BEST BABY !!

3. EYSHA ROSSIA MORAVIA TAURI, 13.03.2008
     otec: BRAVEHEART BERENDEY BELYJ BOYAR  matka: AIRINNE SARAH MOR. TAURI
     chovatel: Marcela Paličková
     majitel: Zahrajová Kateřina (Czech Republic)
     ABSENT

male - young cl.

4. BELYJ BOYAR MISHA, 06.08.2007
     otec: ATAMAN BELYJ BOYAR  matka: CARMEN SAVITAS
     chovatel: Piotr Rowinski
     majitel: Alu Sompio (Finland)
     EXC 2

5. DA VINCI LEONARDO ADANI-ZARI, 08.05.2007
     otec: BELYJ VETER ZLAT  matka: ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI
     chovatel: Barbora Dostálová
     majitel: Claudia + Rupert Mayr (Germany)
     diskvalifikace

6. SAPFIR BALANDIS, 21.06.2007
     otec: BELAJA VOROZHEJA LUTIK  matka: GLAŠA BALANDIS
     chovatel: N. Starodubceva
     majitel: M. Grineviča (Latvia)
     EXC 1, CAJC

female - young cl.

7. ARALIA SILVALEX, 16.05.2007
     otec: MIKOMSK YUKON  matka: AGLAJA RUSKÝ STANDART
     chovatel: Ostró Alexander
     majitel: Vári Hedvig (Hungary)
     EXC 2

8. ARIA SILVALEX, 16.05.2007
     otec: MIKOMSK YUKON  matka: AGLAJA RUSKÝ STANDART
     chovatel: Ostró Alexander
     majitel: Ing. Anatólij Janovský (Slovakia)
     ABSENT

9. DARJA DUSHENKA ADANI-ZARI, 08.05.2007
     otec: BELYJ VETER ZLAT  matka: ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI
     chovatel: Barbora Dostálová
     majitel: Leo Bosman+Diane Sari (Holand)
     VD 5

10. DEASY DELILAH ADANI-ZARI, 08.05.2007
       otec: BELYJ VETER ZLAT  matka: ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI
       chovatel: Barbora Dostálová
       majitel: Barbora Dostálová (Czech Republic)
       EXC , CAJC, BEST JUNIOR !!

11. DEVITA YUZHANA ADANI-ZARI, 08.05.2007
       otec: BELYJ VETER ZLAT  matka: ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI
       chovatel: Barbora Dostálová
       majitel: Nikolaj Georgie Kolev (Bulgaria)
       EXC 3

12. INGLISILM FATAL BEAUTY ANASTASIA, 10.07.2007
       otec: BELAYA VOROZHEJA DOBRYNJA  matka: YEVUSHKA SVET MOI
       chovatel: Katrin Auser
       majitel: Greet Baert (Belgium)
       VD 4

13. RUSSA, 20.03.2007
       otec: GOPAK  matka: BELAJA VOROZHEJA GRACIA
       chovatel: Tsukanova E.
       majitel: Cesnokov Irina (Germany)
       VD 6

male - intermedia cl.

14. BELYJ VETER GOSUDAR, 11.03.2007
       otec: GOPAK  matka: BELYJ VETER ZLATA
       chovatel: V. L. Vishnya
       majitel: Yuriy Kharson (Germany)
       VD 1

female - intermedia cl.

15. JULITA SAVITAS, 21.07.2006
       otec: KURAZ BALANDIS  matka: FORTUNA TAURAPILIS
       chovatel: Regina Jodeikiene
       majitel: Renata Krolak (Poland)
       EXC 1, CAC

16. MERANOS GOLDA, 07.07.2006
       otec: INGLISILM IMPERIAL IWAN  matka: HOMPPAPEPUN FAZER
       chovatel: M-M Mero
       majitel: Terhi Anttila+Dick Strandell (Finland)
       EXC 2, res. CAC

male - open cl.

17. ALEXANDER ILIN, 12.06.2008
       otec: GRANATAS TAURAPILIS  matka: AKIMA NUBLAN
       chovatel: Ivana Linhartová
       majitel: Ivana Linhartová (Czech Republic)
       EXC 2, res. CAC

18. BAAL, 11.06.2008
       otec: BELAJA VOROZHEJA VOLAND  matka: SARISINS SNEZHNAIA TAINA
       chovatel: Sergio Zavattaro
       majitel: Chiacchera Gianpiero + Sergio Zavattaro (Italy)
       EXC 1, CAC, Nejlepší pes / Best male !!

19. BAHIR DAR ADANI-ZARI, 07.11.2004
       otec: GARRI POTER IZ SVETLANINYCH GRIOZ  matka: DEASY DAKOTA C.C.
       chovatel: Barbora Dostálová
       majitel: Barbora Dostálová (Czech Republic)
       ABSENT

20. CARTIER D´ PASHA ADANI-ZARI, 22.04.2006
       otec: CHAKI CHUPUR CORSAIREY CASCH  matka: DEASY DAKOTA CORSAIREY C.
       chovatel: Barbora Dostálová
       majitel: Lenka Maierová + Pěček (Czech Republic)
       VD 3

21. HOMPPAPEPUN KOZAK, 13.12.2003
       otec: SKIF  matka: HOMPPAPEPUN FILMSTAK
       chovatel: MINNA AVOKETO
       majitel: ANU SOMPIO (Finland)
       ABSENT

22. KOLDUN SVET MOI, 17.07.2004
       otec: RIDŽ ARA  matka: BELYJ VETER TAINA
       chovatel: Sveta Kokonnena
       majitel: Gerstenberger Marion + Steffen (Germany)
       VD 4

female - open cl.

23. ABIGAIL ILIN, 12.06.2005
       otec: GRANATAS TAURAPILIS  matka: AKIMA NUBLAN
       chovatel: Ivana Linhartová
       majitel: Jana Linková (Czech Republic)
       EXC 1, CAC

24. ASKANIA SKAZKA UDACHA BABAYAGA, 27.07.2003
       otec: ASKANIA SKAZKA POUCHKIN ORLIK  matka: A. S. RUSSKAYA-SHOUTKA
       chovatel: Sylvia Ponsk
       majitel: Marlene Laufen (Izrael)
       EXC 3

25. BELYJ VETER E-RA, 23.11.2005
       otec: USTIN  matka: BELYJ VETER MILASHA
       chovatel: Vishniya
       majitel: Repik Aleksey (Russia)
       EXC 4

26. BRAVEHEART BAYKERI BELYJ BOYAR, 03.03.2006
       otec: BELAJA VOROZHEJA VOLAND  matka: JARKA BALANDIS
       chovatel: Piotr Rowinski
       majitel: Diane Sari (Holand)
       EXC 2, res. CAC

27. COSACK CASSIOPEA BELYJ BOYAR, 18.02.2006
       otec: BELAJA VOROZHEJA VOLAND  matka: ASSOL LYUTAYA
       chovatel: Piotr Rowinski
       majitel: Anu Sompio (Finland)
       VD 6

28. ZIMUSHKA-ZIMA SVET MOI YASNYJ, 31.08.2005
       otec: CHAMPION CATTO CORSAIREY CASCH  matka: BELYJ VETER TAINA
       chovatel: Sveta Kokonnena
       majitel: Sveta Kokonnena (Latvia)
       EXC 5

male - champion cl.

29. AENGUS BELYJ BOYAR, 31.12.2004
       otec: BELAJA VOROZHEJA VOLAND  matka: ASSOL LYUTAYA
       chovatel: Piotr Rowinski
       majitel: M. Martiner Do-Allo (Spain)
       EXC 3

30. CHAKI CHUPUR CORSAIREY CASCH, 22.04.2003
       otec: RIDŽ ARA  matka: ANNE-MAREE CORSAIREY CASCH
       chovatel: Ilona Kupčíková
       majitel: Radovan Pěček (Czech Republic)
       EXC 5

31. CHAMPION CATTO CORSAIREY CASCH, 22.04.2003
       otec: RIDŽ ARA  matka: ANNE-MAREE CORSAIREY CASCH
       chovatel: Ilona Kupčíková
       majitel: Ilona Kupčíková (Czech Republic)
       EXC 4

32. KNYAZ SVET MOI, 17.07.2004
       otec: RIDŽ ARA  matka: BELYJ VETER TAINA
       chovatel: Sveta Kokonnena
       majitel: Tomasz Klimaszewski (Poland)
       EXC 2, res. CAC

33. MUSKAT LYUTIY, 28.11.2003
       otec: KUMIR LYUTIY  matka: SNEZHKA LUTAYA
       chovatel: Novikov D. A.
       majitel: Kupčíková Ilona+Roman Jagoš (Czech Republic)
       EXC 1, CAC

female - champion cl.

34. AKIMA NUBLAN, 10.12.2000
       otec: ARÓN CERTYCLÓW  matka: CITA DORTÝN HAF-NEJ
       chovatel: Blanka Nucová
       majitel: Ivana Linhartová (Czech Republic)
       EXC 2, res. CAC

35. ALINA, 13.11.2002
       otec: TOLSTOJ  matka: SARISINS SNEZHNAIA TAINA
       chovatel: Sergio Zavattaro
       majitel: Sergio Zavattaro (Italy)
       VD 8

36. ALKA ILIN, 12.06.2005
       otec: GRANATAS TAURAPILIS  matka: AKIMA NUBLAN
       chovatel: Ivana Linhartová
       majitel: Jarmila Ambrožová (Czech Republic)
       EXC 4

37. ANUSCHKA CHARISMA ADANI-ZARI, 07.07.2003
       otec: GERETT BOLIVAR C.C.  matka: DEASY DAKOTA C.C.
       chovatel: Barbora Dostálová
       majitel: Barbora Dostálová (Czech Republic)
       EXC 1, CAC, BEST FEMALE, BOB

38. CORA SAVITAS, 20.07.2004
       otec: BELYJ VETER MAKAR  matka: BELOSNEZKA SAVITAS
       chovatel: Regina Jodeikiene
       majitel: M. Grineviča (Latvia)
       EXC 5

39. SARISINS KALISA BELAYA SUKA, 11.05.2004
       otec: KAPUCHINO LUTIY  matka: SARISINS YOUZHNAYA ZIMA
       chovatel: Diane Sari
       majitel: Y J van Driel-Atteveld, Nederland
       EXC 6

40. SARISINS KOROVNICHA AYNA, 11.05.2004
       otec: KAPUCHINO LUTIY  matka: SARISINS YOUZHNAYA ZIMA
       chovatel: Diane Sari
       majitel: Diane Sari (Holand)
       EXC 3

41. YEZHEVIKA SVET MOI, 10.04.2003
       otec: RIDŽ ARA  matka: BELYI VETER TAINA
       chovatel: Sveta Kokonnena
       majitel: Sveta Kokonnena (Latvia)
       VD 7

female - veteran cl.

42. AGRAFENA, 11.04.1999
       otec: KROSHKA BARIN  matka: CHARUSJA
       chovatel: M. Aleksandrova
       majitel: YURIY Kharson (Germany)
       EXC 2

43. AN SARAH Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE, 20.08.1999
       otec: ASIS STIX  matka: HOOCHI Z KORÁNU
       chovatel: Marcela Zátková
       majitel: Marcela Paličková (Czech Republic)
       EXC 3

44. DEASY DAKOTA CORSAIREY CASCH, 21.04.1998
       otec: ASIS STIX  matka: CORSAI CHERSON
       chovatel: Ilona Kupčíková
       majitel: Barbora Dostálová (Czech Republic)
       EXC 1, Nejlepší veterán / Best veteran !!

45. SARISINS SNEZHNAIA TAINA, 09.02.1999
       otec: SARISINS DEMON BIKREY  matka: DEBORAH TAURAPILIS
       chovatel: Diane Sari
       majitel: Sergio Zavattaro (Italy)
       EXC 4

NEJLEPŠÍ PÁR / BEST PAR - (Aengus Belyj Boyar + Braveheart Baykeri Belyj Boyar) !!!!

NEJLEPŠÍ CHOVAT. SKUPINA - BEST GRUP - ILIN (Linhartová - Czech Republic)